• -301,00 €
Suzuki DF5A S

Suzuki DF5A S

1 149,00 € 1 450,00 € -301,00 €
AR PVN
Ikmēneša maksājums no 24.72 €
Minimālā pirmā iemaksa 0.00 €

Tips: Benzina
Jauda: 5 A.G. / 3.7 kW   
Svars25 kg
Kajas garums mm: 381 cm
Garantija: 3 gadi  

SUZUKI no 2016. gada uzsāk pilnīgi jauno, portatīvo DF4A, DF5A un DF6A laivu dzinēju tirdzniecību, jaunie dzinēji ir vieglāki, tikai 23.5 kg un pirmo reizi tika atrādīti Düsseldorf laivu izstādes laikā. Bez vieglā svara, jaunie piekaramie dzinēji būs ērtāki lietošanā, saglabājot savu nevainojamo kvalitāti un lietošanas ilgmūžību.

Apraksts

Ar tehniskajiem jauninājumiem un dažiem vienkāršiem, bet efektīviem risinājumiem, ergonomisku dizainu, šie jaunie modeļi ir neticami ērti lietošanā. Kombinācijā ar vieglo svaru un diviem ērtiem  rokturiem nešanai, varēsiet bez problēmām to pārvietot un uzlikt, noņemt no savas laivas.

Suzuki pilnveidojis arī dzinēja guļus uzglabāšanu, jaunā 3 - pozīciju dzinēja glabāšana, ļauj dzinēju novietot guļus uz jebkura no abiem dzinēja sāniem vai dzinēja priekšējās daļas. Uzlabotā degvielas un eļļošanas sistēma ļauj ļoti ērti uzglabāt dzinēju uz vienu no trim pusēm, bez bažām par degvielas vai eļļas noplūdēm.

Jaunā piespiedu eļļošanas sistēma ir unikāla, jo tās kanāli tieši apgādā ar eļļu augšējo un apakšējo kloķvārpstas gultņus. Plus visa eļļošanas sistēma ir papildināta ar eļļas filtru, kas ir pirmais jaunais aprīkojums šajā klasē. Tas ievērojami uzlabo tīras motoreļļas nokļūšanu uz visiem kustīgajiem mezgliem dzinējā, un pagarina dzinēja darba mūžu.

Degvielas bāka jaunajiem dzinējiem konstruēta tā, lai degviela uz pašteces principa nokļūtu karburatorā, tas nozīmē, ka nav nepieciešama degvielas uzpumpēšana pirms iedarbiniet dzinēju pēc glabāšanas vai pārvešanas.
Arī rokas starteris ir kļuvis vieglāk darbināms. Dzinēja pacelšanas mehānisms uzlabots, lai dzinēja lietošana būtu vēl patīkamāka.

Produkta detaļas

Jauda
5 A.G. / 3.7 kW
Maksimālais darba ātruma diapazons
4500-5500
Cubature
138 CC
Cilindru skaits
1
Kājas garums (mm)
381
Svars (kg)
25
Degvielas tvertnes tips
Integrēta
Degvielas tvertnes ietilpība (litri)
1.5
Motora tips
4-taktu dzinējs
Garantija (gads)
3
Product added to compare.

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai palīdzētu uzlabot vietnes lietošanas pieredzi un nodrošināt tās teicamu darbību.Uzziniet vairāk