UAB Magnus ES ir KOLIBRI, GALA, GELEX GLOBAL GROUP, ELLING, AQUAMASTER laivu oficiālais pārstāvis Lietuvā, Latvijā un Igaunijā. 

Visi pārstāvēti zīmoli ir produkcija ar ilggadējo pieredzi, augstāko kvalitāti kas ir labi pazīstami Krievijā, Ukrainā, Baltijā. Mūsu partneru produkti ir izpelnījušies lielu atzinību, tie tiek izplatīti ne tikai ES valstīs un Eiropā, bet arī Ziemeļamerikā un Āzijā. 

Mūsu pārstāvētais sortiments ir ne tikai laivas, bet arī labi iekšdedzes un elektromotori, eholotes, dažādie piederumus ūdens transportam. Pārstāvēto zīmolu starpā ir "BORIKA FASTEN" produkcija, kas ir nopelnījis labu reputāciju Lietuvas zvejnieku vidū kā laivu piederumu ražotājs. 

Alumīnija laivas "GELEX", speciāla pielietojuma RIB laivas "STARK", "RIVERDAY SUP" dēļi pārsteigs daudzus ūdens transporta mīļotājus.

Šobrīd strādā divi specializēti laivu saloni Viļņā un Rīgā, kā arī četri e. veikali, kas darbojas arī Polijā un Igaunijā. Mēs sniedzam profesionālas konsultācijas PVC, polietilēna, Hypalon laivu, RIB un pontonu laivu lietotajiem, ne tikai amatieriem, bet arī profesionāļiem. 

Mēs piedāvājam šādus pakalpojumus: 

  • Garantijas: garantijas un pēcgarantijas laivu remonts. 
  • Visi kuģa reģistrācijai nepieciešamie dokumenti: rēķins, oficiālie CE sertifikāti, pārdevēja garantija un kuģa instrukcijas. 
  • NOMA. 
  • UAB Magnus ES nodrošina pilna cikla servisa pakalpojumus kas ir nepieciešami jūsu laivai vai dzinējam, ka ari papildaprīkojuma uzstādīšanas darbus. 

Mūsu komanda vienmēr ir gatava atrast labāko risinājumu, lai uzlabotu atpūtu uz ūdens. Vai vēlaties pārliecināties? Sazinieties ar mums, pārlūkojiet mūsu e-veikalus un nāciet uz saloniem!

Product added to compare.

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai palīdzētu uzlabot vietnes lietošanas pieredzi un nodrošināt tās teicamu darbību.Uzziniet vairāk