Mercury F9.9 M

Mercury F9.9 M

2 049,00 €
AR PVN

Tips: Benzina
Jauda: 9.9 A.G. / 7.3 kW   
Svars38 kg
Kajas garums mm: 381 cm
Garantija: 2 + 3 gadi 

Četrtaktu laivu motori Mercury - tā ir vairāk kā 70 gadu pieredze laivu motoru ražošanā. Mercury četrtaktu motori nodrošina līdz pat 30% degvielas ekonomiju.

Apraksts

Drošība - vairāk kā 70 gada pieredze laivu motoru ražošanā, antikorozijas pārklājums, Izlādes aizdedze (CDI) nodrošina lielāku drošību un vieglu startu, paaugstināta manevrējamība un degvielas ekonomija.

Gaitas kvalitāte - 4 noliekšanas pozīcijas nodrošina vieglu pieeju pie vietām ar zemu ūdens līmeni, Vibro aizsargājošs droseles vārsta vadības rokturis garantē laidenu dzinēja reakciju uz operatora vadības darbībām, iebūvēts izlādes aizdedzes sistēmas blokas nodrošina precīzu un savlaicīgu aizdedzes sistēmas darbu.

Tehniskie risinājumi Universāls, izvelkams stūres grozīklis ļaus vadīt laivu ar vienu roku, iebūvēta degvielas tvertne nodrošinās vairāk brīvas vietas laivā, eļļas spiediena brīdināšanas sistēma, 3-zvaigžņu reitings pēc kaitīgo izmešu līmeņa pēc C.A.R.B. standartiem. stūres grozīkļa vadība ar 360 grādu pagrieziena leņķi.

Produkta detaļas

Jauda
9.9 A.G. / 7.3 kW
Maksimālais darba ātruma diapazons
5000-6000
Cubature
12.8 CID / 208 CC
Cilindru skaits
2 išdėstyti linija
Kājas garums (mm)
381
Svars (kg)
38
Degvielas tvertnes tips
Ārējais
Degvielas tvertnes ietilpība (litri)
12
Motora tips
4-taktu dzinējs
Garantija (gads)
2+3
Product added to compare.

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai palīdzētu uzlabot vietnes lietošanas pieredzi un nodrošināt tās teicamu darbību.Uzziniet vairāk