Mercury F5 ML
Mercury F5 ML
Mercury F5 ML
Mercury F5 ML

Mercury F5 ML

1 099,00 €
AR PVN

Tips: Benzina
Jauda: 5 A.G. / 3.7 kW   
Svars26 kg
Kajas garums mm: 508 cm
Garantija: 2 + 3 gadi

Četrtaktu laivu motori Mercury - tā ir vairāk kā 70 gadu pieredze laivu motoru ražošanā. Mercury četrtaktu motori nodrošina līdz pat 30% degvielas ekonomiju.

Apraksts

Drošība - vairāk kā 70 gada pieredze laivu motoru ražošanā, antikorozijas pārklājums, Izlādes aizdedze (CDI) nodrošina lielāku drošību un vieglu startu, paaugstināta manevrējamība un degvielas ekonomija.

Gaitas kvalitāte - 4 noliekšanas pozīcijas nodrošina vieglu pieeju pie vietām ar zemu ūdens līmeni, Vibro aizsargājošs droseles vārsta vadības rokturis garantē laidenu dzinēja reakciju uz operatora vadības darbībām, iebūvēts izlādes aizdedzes sistēmas blokas nodrošina precīzu un savlaicīgu aizdedzes sistēmas darbu.

Tehniskie risinājumi Universāls, izvelkams stūres grozīklis ļaus vadīt laivu ar vienu roku, iebūvēta degvielas tvertne nodrošinās vairāk brīvas vietas laivā, eļļas spiediena brīdināšanas sistēma, 3-zvaigžņu reitings pēc kaitīgo izmešu līmeņa pēc C.A.R.B. standartiem. stūres grozīkļa vadība ar 360 grādu pagrieziena leņķi.

Produkta detaļas

Jauda
5 A.G. / 3.7 kW
Maksimālais darba ātruma diapazons
4500-5500
Cubature
7.5 CID / 123 CC
Cilindru skaits
1
Kājas garums (mm)
508
Svars (kg)
26
Degvielas tvertnes tips
Integrēta
Degvielas tvertnes ietilpība (litri)
1.1
Motora tips
4-taktu dzinējs
Garantija (gads)
2+3
Product added to compare.

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai palīdzētu uzlabot vietnes lietošanas pieredzi un nodrošināt tās teicamu darbību.Uzziniet vairāk